Travelguiderist

Travelguideri tiimis me usume, et uute kohtade avastamine ja uute asjade proovimine on üks elu suurimaid rõõme. Seetõttu oleme pühendunud sellele, et aidata väikestel ja kohalikel teenusepakkujatel oma erakordseid teenuseid rohkemate inimesteni viia.

Teie kogemuste broneerimise platvormina oleme pühendunud tegevuste leidmise ja broneerimise protsessi lihtsustamisele. Kui olete valmis kohalikku turismi toetades looma unustamatuid mälestusi, on Travelguider siin, et aidata. Alustage oma avastus- ja seiklusretke koos meiega juba täna.

Visioon

Meie ettevõtte eesmärk on pakkuda kaasahaaravat reisikogemust, mis võimaldab reisijatel kogeda elu ainulaadsel ja loomingulisel viisil.

Pakume erinevaid loomingulisi kogemusi, sealhulgas töötubasid, tuure, kultuuriüritusi ja praktilisi kogemusi.

Meie kogemused keskenduvad kultuurile, loodusele, seiklustele, toidule, lõõgastumisele ja muudele kultuuritraditsioonidele ning nende eesmärk on pakkuda sügavamat seotust kohaliku kultuuriga.

Meie kogemus näitab, et nõudlus seda tüüpi kogemuste järele kasvab ja oleme kindlad, et suudame oma sihtrühma vajadused rahuldada.

Mission

Meie kirg on pakkuda ülemaailmsetele ja kohalikele reisijatele lihtsat viisi uute ainulaadsete ja autentsete kogemuste avastamiseks, mis võimaldavad neil kohaliku kultuuriga tähenduslikult suhestuda, toetades samal ajal kohalikku kogukonda ja edendades säästva turismi tavasid.

Meie missioon on ühendada uudishimulikud ja seiklushimulised reisijad, olgu need kohalikud või rahvusvahelised, parimate teenusepakkujatega, mida turg pakub. Selleks teeme tihedat koostööd kohalike teenusepakkujatega, et töötada välja kohandatud teenuste paketid, mis vastavad meie portaali lõppkasutajate konkreetsetele huvidele ja eelistustele.

Meie oleme Travelguideri tiim

person

Jüri Siilivask

Asutaja

person

Gunnar Obolenski

Turundus

person

Ave Kassia Teede

Kliendihaldur

person

H. Kolbadi Nezhad

Disainijuht

Meie nõuandjad

person

Alex Farlander

Ettevõtete Travelhood ja Geographic asutaja

Võta ühendust

Travelguider OÜ, Nisu 2, Tartu

Telefoninumber: +372 51 53 177

Email: info@travelguider.ee