Kasutustingimused

Tellimuse vormistamine läbi kodulehe:

Teenuse tellimiseks tuleb teha broneering läbi www.travelguider.ee koduleheküljel oleva broneerimissüsteemi. Tellimuse vormistamiseks tuleb valida sobivad tooted ja teenused ning täita vajalikud väljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus (eurodes), mille saab tasuda pangalingi kaudu.

Elamusel osalemise broneering jõustub alates makse sooritamisest. Kui broneeritud elamust ei ole võimalik pakkuda, teavitatakse sellest ostjat ning tagastatakse tasutud raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Edukal broneerimisel saadetakse broneeringusse sisestatud e-maili aadressile automaatne broneeringu kinnitus. Juhul, kui e-kirja ei tule, palume võtta ühendust Travelguider meeskonnaga e-maili teel. või helistada +372 5153177.

Pangalinkide teenust pakub Travelguider OÜ-le Maksekeskus AS.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine:

Ettevõte kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress jt) ainult tellimuse töötlemiseks ning teenuse osutamiseks. Travelguider OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Travelguider OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud andmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Ettevõte ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Travelguider saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile. Seda ainult juhul, kui ostja on broneerimise ankeedis avaldanud soovi otsepostituste saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Tühistamistingimused:

Pärast kinnituse kättesaamist on ostjal õigus broneeringust taganeda 14 päeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 72 tundi enne broneeritud teenuse aega. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Broneeringust taganemiseks või muutmiseks tuleb esitada kirjalik teavitus e-postile info@travelguider.ee rohkem kui 72 tundi enne broneeringu aega. Travelguider OÜ võib keelduda tagasimaksete tegemisest juhul kui kliendi taganemissoov ei vasta taganemisõiguse tingimustele.

Vaidluste lahendamine:

Kui ostjal on Travelguider OÜ osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja teel aadressile info@travelguider.ee või helistada telefonil: +372 5153177.

Kui ostja ja ettevõte ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.